Wyjątkowy design Osiedla Olszewskiego

Company

Design osiedla zaprojektował znany gdański architekt, kontynuujący rodzinne tradycje a swoje 10 letnie doświadczenie zdobył pracując dla renomowanych biur projektowych, współtworząc nowoczesne projekty mieszkaniowe, przemysłowe i komercyjne.

Za wszystkie detale aranżacji klubu fitness i klatek schodowych odpowiada profesjonalny zespół architektów wnętrz.

Własny
klub fitness

Doskonałe miejsce dla osób ceniących aktywność fizyczną a także tych którzy chcą zrelaksować się wraz ze znajomymi.

Zobacz więcej

Korzystna
lokalizacja

Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie licznych ośrodków rekreacyjnych i usługowych.

Zobacz więcej

Atrakcyjna oferta cenowa

Oferta mieszkań dopasowana do indywidualnych preferencji każdego klienta.

Zobacz więcej

STANDARD WYKONANIA, CZYLI CO NAS
WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI

1

Elewacje budynków pokrywamy tynkiem i farbami wysokiej jakości. Mają one uszlachetniony poziom wykończenia.

2

Wszystkie ściany działowe w budynkach i mieszkaniach są murowane, przez co mają odpowiednią nośność (można do nich przytwierdzać ciężkie przedmioty) oraz zapewniają akustyczny komfort.

3

Przegrody (ściany i stropy) budujemy z izolujących dźwięki materiałów, gwarantujących wyciszenie hałasu.

4

Wnętrza części wspólnych wykonujemy wg indywidualnego projektu, uwzględniającego specyfikę osiedla.

5

Dla wygody mieszkańców korzystających z jednośladowców przygotowaliśmy pomieszczenia na rowery oraz boksy rowerowe w garażu podziemnym.

6

Montowane profile okienne i wysokiej jakości szklenie markowego producenta, zabezpieczają przed nadmiernym ubytkiem ciepła. Efektem są mniejsze rachunki za ogrzewanie.

7

Ogrzewanie pochodzi z miejskiej sieci ciepłowniczej, co zapewnia wygodę oraz niższą cenę, w porównaniu z innym ekologicznym ogrzewaniem.

8

W każdej z klatek schodowych montujemy energooszczędną windę.

9

Sufity we wszystkich pomieszczeniach wykończone są docelowo, tzn. wyszpachlowane i pomalowane na biało.

10

Lokale wyposażamy w bezpieczne drzwi wejściowe markowego producenta z atestem antywłamaniowym.

11

Do osiedla prowadzą zautomatyzowane bramy; automatyczne są także bramy garażowe oraz sterowanie oświetleniem.

12

Na zewnątrz budynków oraz w częściach wspólnych stosujemy oświetlenie LED, które jest tańsze, bardziej ekologiczne, a także bardziej przyjazne dla ludzkiego oka, w porównaniu do zwykłych żarówek.

13

Zapewniamy oryginalną i atrakcyjną aranżację terenów zielonych, z różnorodną roślinnością. Oprócz funkcji estetycznej i rekreacyjnej całość zabezpiecza retencję wód opadowych na terenie osiedla.

14

W każdym lokalu są instalacje RTV oraz infrastruktura internetowa.

15

Ściany i stropy dzięki odpowiednim materiałom i zastosowanej technologii minimalizują energochłonność budynku. Zapotrzebowanie na ciepło jest mniejsze. Obniża to koszty utrzymania lokalu.

16

Doprowadzamy światłowody telekomunikacyjne,montujemy anteny TV satelitarnej i naziemnej na dachu budynku, mieszkania wyposażamy w rozdzielnie multimedialne. W efekcie nie istnieje potrzeba zakupu własnej anteny satelitarnej, znika też problem ,,lasu anten” szpecących elewację.

17

Zastosowana przez nas wentylacja (tj. grawitacyjna wspomagana mechanicznie oraz mechaniczna wentylacja higrosterowana) zapobiega cofaniu się powietrza, co zwiększa komfort użytkowania mieszkania i gwarantuje odpowiednią temperaturę oraz wilgotność.

Masz dodatkowe pytania? Chętnie pomożemy i doradzimy

Przyjmuję do wiadomości, że administratorami danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlane Szymichowski Jacek Szymichowski z siedzibą przy ul. Świerkowa 26, 83-307 Kiełpino. Podstawą prawną przetwarzania jest Pani/Pana wyraźna oraz dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zobacz więcej

Uzupełnij wszystkie Pola