OGROMNE DOŚWIADCZENIE,
POWAŻNI PARTNERZY BIZNESOWI

Company

Właścicielem inwestycji jest firma Przedsiębiorstwo budowlane SZYMICHOWSKI Jacek Szymichowski, która działa na rynku od 2005 r. W tym czasie wybudowaliśmy wiele osiedli deweloperskich, a także domów jednorodzinnych.

Naszą specjalizacją jest budowa domów jednorodzinnych, osiedli mieszkaniowych, hal przemysłowych jak i obiektów użyteczności publicznej. W zakresie naszych usług znajdują się również budowa, remonty i modernizacje hal przemysłowych oraz innych obiektów przemysłowych i obiektów biurowych.

Naszą firmę tworzy doświadczona załoga specjalistów, która posiada odpowiednie kwalifikacje potwierdzone uprawnieniami. Ponadto firma posiada własny park sprzętowo-transportowy i bazę materiałową.

256ETAP 1+2
FUNKCJONALNYCH
MIESZKAŃ

Każda inwestycja jest zrealizowana z wysokiej jakości materiałów budowlanych.

14
LAT WYPRACOWANEGO
DOŚWIADCZENIA

Zdobyte doświadczenie pozwala nam dostarczać świetnie wykonane mieszkania.

368PONAD
WYBUDOWANYCH
MIESZKAŃ I DOMÓW

Każda inwestycja jest realizowana z wysokiej jakości materiałów budowlanych.

WYŻSZY STANDRAD
ZA NIŻSZĄ CENĘ

Jesteśmy deweloperem, ale jednocześnie firmą budowlaną
z wieloletnim doświadczeniem, które wypracowujemy od 2005 roku.

Dzięki temu możemy też zaoferować mieszkania, które mają
ponadprzeciętny standard wykonania, a do tego są w przystępnej cenie.

Naszą filozofię budowania opieramy
na trzech filarach:

Jakość

Wszystkie realizowane przez nas prace wykonywane są z wysokiej jakości materiałów budowlanych, dzięki którym końcowy efekt jest wyjątkowy i dopracowany w szczegółach.

Zaufanie

Pragniemy, by klienci czuli się z nami bezpiecznie. Nie muszą się martwić o terminy i poziom wykończenia. Rzetelnie i profesjonalnie wywiązujemy się z powierzonych projektów.

Cena

Naszym priorytetem jest ciągłe usprawnianie procesów organizacyjnych. Wykorzystujemy nasze umiejętności i doświadczenie, by budować wysokiej jakości mieszkania i domy w możliwie niskiej cenie.

PROFESJONALNY SPRZĘT

Aby nasze mieszkania były budowane na najwyższym poziomie jakości inwestujemy w sprzęt najwyższej jakości

left
right
Właścicielem Inwestycji jest firma Przedsiębiorstwo budowlane SZYMICHOWSKI Jacek Szymichowski, która od 2005 roku realizuje działalność budowlaną i jest wpisana do rejestru firm pod numerem NIP: 589 144 47 34.
Masz dodatkowe pytania? Chętnie pomożemy i doradzimy

Przyjmuję do wiadomości, że administratorami danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlane Szymichowski Jacek Szymichowski z siedzibą przy ul. Świerkowa 26, 83-307 Kiełpino. Podstawą prawną przetwarzania jest Pani/Pana wyraźna oraz dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zobacz więcej

Uzupełnij wszystkie Pola