ATRAKCYJNA LOKALIZACJA
DAJĄCA MNÓSTWO MOŻLIWOŚCI

Jeśli interesuje Cię zakup nowoczesnego a przy tym niedrogiego mieszkania w Pruszczu Gdańskim, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Zostaw swój mail lub nr telefonu, oddzwonimy niezwłocznie i uzgodnimy dogodny dla Ciebie termin spotkania.

Biuro sprzedaży:
Poniedziałek - Piątek:
08:00 - 18:00
Sobota:
09:00 - 15:00
 
Pruszcz Gdański,
Plac budowy osiedla PRUSZCZ PARK (naprzeciwko KFC)
Nasze biuro sprzedaży znajduje się obok powstającego osiedla. Odwiedź nas, odbierz katalogi dotyczące inwestycji, osobiście zobacz postępy budowy i przekonaj się o zaletach lokalizacji. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Twoje pytania!

Dodatkowo nasz Doradca ds. Kredytów bezpłatnie sprawdzi Państwa zdolność kredytową, kompleksowo przeprowadzi przez proces ubiegania się o kredyt mieszkaniowy i przedstawi oferty najlepszych banków.

Spotkania z Doradcą Kredytowym odbywają się w biurze sprzedaży bezpośrednio przy terenie inwestycji w Pruszczu Gdańskim lub w siedzibie firmy doradztwa finansowego w centrum Gdańska.
Dane mapy
Dane do Mapy ©2017 Google
Dane mapyDane do Mapy ©2017 Google
Dane do Mapy ©2017 Google
Mapa
Satelita
Masz dodatkowe pytania? Chętnie pomożemy i doradzimy

Przyjmuję do wiadomości, że administratorami danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlane Szymichowski Jacek Szymichowski z siedzibą przy ul. Świerkowa 26, 83-307 Kiełpino. Podstawą prawną przetwarzania jest Pani/Pana wyraźna oraz dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zobacz więcej

Uzupełnij wszystkie Pola
54.3935312 18.5799065 54.2646176 18.6285388