WYPOSAŻONY KLUB FITNESS W CENIE MIESZKANIA!

Niespotykanym wcześniej, innowacyjnym pomysłem, jest możliwość relaksu tylko kilka kroków od własnego mieszkania. Osiedle pozwala na odprężenie się we własnym klubie fitness, w którym nowi właściciele są udziałowcami. Mogą Państwo zaprosić znajomych i wspólnie z nimi zrelaksować się i odpocząć po trudach całego dnia.

Company

Trening fizyczny, to tak naprawdę tylko część korzyści płynących z własnego fitnessu. Zdystansowanie się od stresu, uśmiech, dobre samopoczucie to wszystko co wiąże się bezpośrednio ze stanem duchowym, a pośrednio wpływa także na poprawę zdrowia.

Od dzisiaj jednym z synonimów wypoczynku będzie możliwość odprężenia się we własnej strefie relaksu, słuchając ulubionej muzyki i zamieniając minuty w godziny towarzystwa przyjaciół. Satysfakcja płynąca z treningów i odpoczynku wpłynie pozytywnie na poczucie własnej wartości.
Zabiegani na pewno docenią, że życie z własnym klubem fitness stanie się prostsze, bez stresu związanego z poznawaniem innego miejsca, a do tego bez tracenia cennych minut na dojazd do miejsca relaksu.

Wykorzystany czas można przeznaczyć na budowanie relacji rodzinnych i odpoczynek, który dla każdego mieszkańca będzie dostępny bez ograniczeń.Company

W skład naszego klubu
o powierzchni 119m2 wchodzi:

STREFA GŁÓWNA

Wraz z dobrze wyposażoną siłownią to doskonałe miejsce dla osób ceniących aktywność fizyczną lub dopiero chcących o siebie zadbać.

STREFA RELAKSU

Wyposażona we własną saunę suchą, wiadro bosmana, leżaki do relaksu i zestaw muzyczny to idealne miejsce na odpoczynek i odzyskanie sił. Strefa jest zamykana od wewnątrz i po zamknięciu nabiera prywatnego charakteru dla osób z niej korzystających.

ZAPLECZE

Szatnia wyposażona jest w szafki zamykane na klucz, natomiast część sanitarna składa się z łazienki i pryszniców, które pozwalają na odświeżenie się po skorzystaniu z klubu.

Masz dodatkowe pytania? Chętnie pomożemy i doradzimy

Przyjmuję do wiadomości, że administratorami danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlane Szymichowski Jacek Szymichowski z siedzibą przy ul. Świerkowa 26, 83-307 Kiełpino. Podstawą prawną przetwarzania jest Pani/Pana wyraźna oraz dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zobacz więcej

Uzupełnij wszystkie Pola